Visos naujienos

RSS Spausdinti
2018 11 14
AR SAUGIAI PASISTATEI AUTOMOBILĮ?

Prasidėjus šaltajam metų sezonui, ir sugrįžus į miestą gyventojams, kurie vasarą laiką leidžia sodybose ir sodininkų bendrijose, ženkliai pablogėjo automobilių parkavimo daugiabučių gyvenamųjų namų kiemuose sąlygos. Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (toliau – Visagino PGV) pareigūnai š. m. lapkričio 6 d. vykdė reidą, kurio tikslas buvo patikrinti pravažiavimo namų kiemuose ir privažiavimo prie jų gaisriniais automobiliais galimybę.

2018 06 26
Akcija „Saugus automobilis“

2018 m. birželio 20 d. nuo 13 val. iki 15 val. Visagino miesto adresu: Taikos pr. ir Veteranų g., automobilių kelių sankryžoje Visagino PGV Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus (toliau – Visagino PGV VPPS) pareigūnai bendradarbiaujant su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato  Visagino policijos komisariato pareigūnais organizavo ir įvykdė akciją „Saugus automobilis“.

2018 06 13
Prasidėjo akcija „Saugus automobilis“

Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnai informuoja, kad iki birželio mėnesio pabaigos kartu su Visagino policijos komisariato pareigūnais vykdys akciją „Saugus automobilis“. Jos metu bus tikrinama ar automobiliai yra sukomplektuoti gesintuvais, ar gesintuvų  techninė būklė atitinka gaisrinės saugos reikalavimus.

2018 06 12
„Būk saugus, mokiny“

Kiekvienais metais visoje mūsų šalies teritorijoje PAGD organizuoja saugios gyvensenos prevencijos akciją „Būk saugus, mokiny“, skirtą supažindinti bendrojo ugdymo mokyklų mokinius su saugaus elgesio taisyklėmis buityje ir gamtoje, populiarinti pilietiškumo pavyzdžius, motyvuoti mokinius pilietiškai ir savanoriškai veiklai gaisrinės saugos srityje.

Įrašų
puslapyje