Visos naujienos

2018 11 14
AR SAUGIAI PASISTATEI AUTOMOBILĮ?

Prasidėjus šaltajam metų sezonui, ir sugrįžus į miestą gyventojams, kurie vasarą laiką leidžia sodybose ir sodininkų bendrijose, ženkliai pablogėjo automobilių parkavimo daugiabučių gyvenamųjų namų kiemuose sąlygos. Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (toliau – Visagino PGV) pareigūnai š. m. lapkričio 6 d. vykdė reidą, kurio tikslas buvo patikrinti pravažiavimo namų kiemuose ir privažiavimo prie jų gaisriniais automobiliais galimybę.

2018 10 16
Trečiadienį šalyje kauks sirenos

Trečiadienį šalyje kauks sirenos Spalio 17 d., 11.52 val.,bus tikrinama  Perspėjimo sistema. Šalies gyventojai girdės sirenų gausmą, centralizuoto valdymo sirenos bus įjungtos garsiniu signalu „Dėmesio visiems“, taip pat gyventojams bus išsiųsti  trumpieji perspėjimo pranešimai į  mobiliuosius telefonus apie sistemos patikrinimą. Atkreipiame dėmesį, kad šie pranešimai siunčiami visiems mobiliojo ryšio vartotojams, tačiau juos priims tik tie telefonai, kuriuose yra įjungta korinio transliavimo funkcija.

2018 10 03
5 mitai apie Bendrąjį pagalbos centrą

Spalio 2-oji žinoma kaip Angelų sargų diena. Šią dieną savo profesinę šventę mini policija. Tačiau tik nedaugelis žino, kad spalio 2-ąją savo gimtadienį švenčia ir Bendrasis pagalbos centras (BPC), 2003 metų spalio 2 dieną įregistruotas dabartiniame Juridinių asmenų registre. Ir nors netrukus jis pradės skaičiuoti jau šešioliktuosius savo veiklos metus, visuomenėje vis dar egzistuoja nemažai su BPC susijusių mitų.

2018 09 27
AKCIJA „GYVENKIME SAUGIAI“ TĘSIASI

Per aštuonis šių metų mėnesius Lietuvoje kilo 9064 gaisrai. Palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, jų skaičius išaugo 24,7 proc. Gaisruose žuvo 61 gyventojas (2017 m. per tą patį laikotarpį – 65), iš jų 2 vaikai (3), o 110 gyventojų (119) patyrė traumas. Tai mažiausias per 15 metų aštuonių mėnesių gaisruose žuvusių žmonių skaičius.

2018 07 11
Pamokėlė

2018 m. liepos 10 d. Visagino ežero paplūdimyje Visagino priešgaisrinė gelbėjimo valdybos pareigūnai kartu su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato  Visagino policijos komisariato  pareigūnais organizavo ir pravedė pamokėlę vaikams iš  Visagino  socialinių paslaugų vaikų dienos centro apie saugų elgesį viešojoje vietoje ir prie vandens telkinių.

2018 06 26
Akcija „Saugus automobilis“

2018 m. birželio 20 d. nuo 13 val. iki 15 val. Visagino miesto adresu: Taikos pr. ir Veteranų g., automobilių kelių sankryžoje Visagino PGV Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus (toliau – Visagino PGV VPPS) pareigūnai bendradarbiaujant su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato  Visagino policijos komisariato pareigūnais organizavo ir įvykdė akciją „Saugus automobilis“.

2018 06 13
Prasidėjo akcija „Saugus automobilis“

Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnai informuoja, kad iki birželio mėnesio pabaigos kartu su Visagino policijos komisariato pareigūnais vykdys akciją „Saugus automobilis“. Jos metu bus tikrinama ar automobiliai yra sukomplektuoti gesintuvais, ar gesintuvų  techninė būklė atitinka gaisrinės saugos reikalavimus.

2018 06 12
„Būk saugus, mokiny“

Kiekvienais metais visoje mūsų šalies teritorijoje PAGD organizuoja saugios gyvensenos prevencijos akciją „Būk saugus, mokiny“, skirtą supažindinti bendrojo ugdymo mokyklų mokinius su saugaus elgesio taisyklėmis buityje ir gamtoje, populiarinti pilietiškumo pavyzdžius, motyvuoti mokinius pilietiškai ir savanoriškai veiklai gaisrinės saugos srityje.

2018 05 28
Surengtas Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto partnerių susitikimas

Gegužės 23 d. Visagino priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje vyko trečiasis partnerių, vykdančių Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą  LLI-195 ATOM „Bendras pasienio regiono LT-LV priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų reagavimas ir veiksmų koordinavimas likviduojant radiologinius ir cheminius incidentus, kilusius saugant ar pervežant jonizuojančiąją spinduliuotę skleidžiančius krovinius ir pavojingas medžiagas“, susitikimas.

Įrašų
puslapyje