Visos naujienos

2018 11 22
VISAGINE VYKO PARTNERIŲ SUSITIKIMAS

Lapkričio 21 dieną Visagine įvyko trečiasis partnerių, dalyvaujančių projekte LLI-195 „CBRN (cheminių, biologinių, radiologinių ir branduolinių) avarijų ir užterštumo likvidavimas Latvijos–Lietuvos pasienio zonoje“/ATOM susitikimas. Susitikime dalyvavo Latvijos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ir Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovai.

2018 11 14
AR SAUGIAI PASISTATEI AUTOMOBILĮ?

Prasidėjus šaltajam metų sezonui, ir sugrįžus į miestą gyventojams, kurie vasarą laiką leidžia sodybose ir sodininkų bendrijose, ženkliai pablogėjo automobilių parkavimo daugiabučių gyvenamųjų namų kiemuose sąlygos. Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (toliau – Visagino PGV) pareigūnai š. m. lapkričio 6 d. vykdė reidą, kurio tikslas buvo patikrinti pravažiavimo namų kiemuose ir privažiavimo prie jų gaisriniais automobiliais galimybę.

2018 10 16
Trečiadienį šalyje kauks sirenos

Trečiadienį šalyje kauks sirenos Spalio 17 d., 11.52 val.,bus tikrinama  Perspėjimo sistema. Šalies gyventojai girdės sirenų gausmą, centralizuoto valdymo sirenos bus įjungtos garsiniu signalu „Dėmesio visiems“, taip pat gyventojams bus išsiųsti  trumpieji perspėjimo pranešimai į  mobiliuosius telefonus apie sistemos patikrinimą. Atkreipiame dėmesį, kad šie pranešimai siunčiami visiems mobiliojo ryšio vartotojams, tačiau juos priims tik tie telefonai, kuriuose yra įjungta korinio transliavimo funkcija.

2018 10 03
5 mitai apie Bendrąjį pagalbos centrą

Spalio 2-oji žinoma kaip Angelų sargų diena. Šią dieną savo profesinę šventę mini policija. Tačiau tik nedaugelis žino, kad spalio 2-ąją savo gimtadienį švenčia ir Bendrasis pagalbos centras (BPC), 2003 metų spalio 2 dieną įregistruotas dabartiniame Juridinių asmenų registre. Ir nors netrukus jis pradės skaičiuoti jau šešioliktuosius savo veiklos metus, visuomenėje vis dar egzistuoja nemažai su BPC susijusių mitų.

2018 09 27
AKCIJA „GYVENKIME SAUGIAI“ TĘSIASI

Per aštuonis šių metų mėnesius Lietuvoje kilo 9064 gaisrai. Palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, jų skaičius išaugo 24,7 proc. Gaisruose žuvo 61 gyventojas (2017 m. per tą patį laikotarpį – 65), iš jų 2 vaikai (3), o 110 gyventojų (119) patyrė traumas. Tai mažiausias per 15 metų aštuonių mėnesių gaisruose žuvusių žmonių skaičius.

2018 07 11
Pamokėlė

2018 m. liepos 10 d. Visagino ežero paplūdimyje Visagino priešgaisrinė gelbėjimo valdybos pareigūnai kartu su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato  Visagino policijos komisariato  pareigūnais organizavo ir pravedė pamokėlę vaikams iš  Visagino  socialinių paslaugų vaikų dienos centro apie saugų elgesį viešojoje vietoje ir prie vandens telkinių.

2018 06 26
Akcija „Saugus automobilis“

2018 m. birželio 20 d. nuo 13 val. iki 15 val. Visagino miesto adresu: Taikos pr. ir Veteranų g., automobilių kelių sankryžoje Visagino PGV Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus (toliau – Visagino PGV VPPS) pareigūnai bendradarbiaujant su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato  Visagino policijos komisariato pareigūnais organizavo ir įvykdė akciją „Saugus automobilis“.

2018 05 28
Surengtas Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto partnerių susitikimas

Gegužės 23 d. Visagino priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje vyko trečiasis partnerių, vykdančių Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą  LLI-195 ATOM „Bendras pasienio regiono LT-LV priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų reagavimas ir veiksmų koordinavimas likviduojant radiologinius ir cheminius incidentus, kilusius saugant ar pervežant jonizuojančiąją spinduliuotę skleidžiančius krovinius ir pavojingas medžiagas“, susitikimas.

Įrašų
puslapyje